Trzeba iść dokądkolwiek.Trzeba ufać drodze.Gnuśnieję, kiedy nigdzie z domu nie wychodzę.J.I.Sztaudynger
GTWb_logo_85x120.jpg
Blog > Komentarze do wpisu

Rejs do Parku Narodowego Brijuni

  Biała Willa na wyspie Veli Brijuni była letnią rezydencją marszałka Tito. Jako wielbiciel zwierząt, otrzymywał je w prezencie od gości z różnych krajów świata. Aktualnie na wyspie Veli Brijuni znajduje się park safari, w którym żyją jelenie, zebry, strusie, żyrafy.

Wyspa nie jest na stałe zamieszkała.

I dwie zapowiedziane niespodzianki. Do przewozu turystów używają polskich melexów, które chwalą, sami z siebie. Pozytywna reklama naszego kraju.
Druga niespodzianka to pan ubrany elegancko, jak do opery (mucha) puszczający przepiękną muzykę poważną. Przyjemnie było z nim pobyć, porozmawiać i napić się wyśmienitej kawy. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wycieczka ze smaczkiem.


Polski melex, tuż obok opery ;)

poniedziałek, 28 września 2015, agata744

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2015/09/29 07:24:09
Bardzo tam pięknie.
-
Gość: Anna, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/11/28 11:05:52
Świetna relacja, rejs musiał być naprawdę udany:) Pozdrawiam serdecznie jacek .
-
2018/06/22 09:21:28
Wow na prawdę taka Foto-Migawka z wakacji jest świetna. Ja lubię na takie rejsy jeździć ale na razie tylko po Polsce, raz byliśmy na rejsie w Chorwacji to na prawdę świetnie było. Powiem szczerze że bardzo mi się podobały tam wybrzeża oraz krajobraz taki górzysty jednak inaczej niż w Polsce. Ale po Polsce po jeziorach się na prawdę fajnie żegluje zwłaszcza na mazurach są fajne klimaty do tego. Warto się wybrać chociaż raz.